ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Międzyklasowe Zawody w Piłce Siatkowej, mistrzem szkoły klasa…

Międzyklasowe Zawody w Piłce Siatkowej, mistrzem szkoły klasa…

12 Grudnia w naszej szkole odbyły się Międzyklasowe Zawody w Piłce Siatkowej. Drużyny rywalizowały ze sobą aż w 11 spotkaniach, w których nie brakowało emocji oraz zaciętej rywalizacji.
W meczu o V miejsce zagrały ze sobą drużyny z klasy 2 A oraz 1 TTP. Po pierwszych dwóch setach nadal nie wiadomo było kto zostanie zwycięzcą. Dopiero w trzecim secie zwycięstwo odniosła klasa 2 A. Spotkanie o III miejsce odbyło się pomiędzy 3 A, która wygrała to spotkanie oraz 1 TT. Warto dodać, iż w klasie 1 TT grały tylko dziewczęta, które bardzo dzielnie walczyły przez cały turniej. W końcu przyszedł czas na mecz o miejsce I w którym zmierzyły się klasy: 2 ZWB – obrońcy tytułu mistrza szkoły oraz debiutanci z klasy 1 ZFP. Pierwszy set minimalnie wygrała klasa 2 ZWB, jednak w drugim secie to 1 ZFP była górą. Trzeci set przyniósł zwycięstwo klasie 2 ZWB, która została mistrzem szkoły w piłce siatkowej.
Klasyfikacja końcowa:
VI miejsce: 1 TTP
V miejsce: II A
IV miejsce: I TT
III miejsce: III A
II miejsce: 1 ZFP
I miejsce: 2 ZWB
Turniej zorganizowali nauczyciele Wychowania Fizycznego: Henryk Kuczaj oraz Michał Tkaczyk.
Sędzią głównym turnieju był Henryk Kuczaj.
Współpracujemy z: