ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > MISTRZ EKONOMISTA ZESPOŁU SZKÓŁ RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KRAKOWIE

MISTRZ EKONOMISTA ZESPOŁU SZKÓŁ RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KRAKOWIE

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie MISTRZ EKONOMISTA, który połączony jest z XXII edycją „Konkursu wiedzy z rachunkowości i finansów” organizowanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Krakowie.
Etap I – szkolny (pisemny) odbędzie się 4 grudnia 2018 roku.
Konkurs skierowany jest szczególnie do uczniów klasy 4HE Technik ekonomista tuż przed egzaminem z kwalifikacji A.36.
Udział w konkursie jest niebywałą okazją do sprawdzenia siebie,posiadanej wiedzy oraz praktycznego zastosowania wiadomości zdobytych w szkole. Daj się poznać jako MISTRZ EKONOMISTA Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. Gorąco zachęcam i życzę powodzenia wszystkim uczestnikom.
                                                                                    Anna KordzikowskaWspółpracujemy z: