ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > NASZE UCZENNICE W XI EDYCJI LIGI MŁODYCH LOGISTYKÓW

NASZE UCZENNICE W XI EDYCJI LIGI MŁODYCH LOGISTYKÓW

Dnia 7 grudnia 2021 roku uczennice klas trzecich, uczących się w zawodzie technik logistyk, wzięły udział w XI Edycji Ligi Młodych Logistyków. Jest to ogólnopolski konkurs z wiedzy o logistyce, który organizuje Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.  

W związku z obecną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w naszym kraju I etap konkursu miał formę testu online jednokrotnego wyboru. Uczennice odpowiadały na pytania z obszaru logistyki i łańcucha dostaw w dwóch trzyosobowych zespołach.
 
Dziękujemy uczennicom za reprezentowanie naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie oraz za zaangażowanie w przygotowaniu się do udziału w nim poprzez pogłębianie wiedzy z zakresu logistyki. pogłębiania wiedzy i dalszego rozwoju
 
Organizator konkursu do 14 grudnia obecnego roku poinformuje 10 zespołów, które uzyskają najlepszy wynik w Polsce, o zakwalifikowaniu się do finału, odbędzie się w dniu 29 marca 2022 roku. 
 
Opiekun konkursu – p. Agnieszka KuśWspółpracujemy z: