ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Projekty > PO WER 2017 > Podsumowanie spotkania z rodzicami 18.05.2017r.

Podsumowanie spotkania z rodzicami 18.05.2017r.

Wszystkim rodzicom, którzy byli obecni na wczorajszym spotkaniu serdecznie dziękujemy za udział!

Jednocześnie informujemy, że wszystkie osoby nieobecne na spotkaniu są zobowiązani do potwierdzenia chęci uczestnictwa dziecka w Projekcie oraz do podpisania stosownych dokumentów (dostępne w biurze projektu, ul. św. Anny 9 w Krakowie – po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 12 421-52-51).

Zgodnie z ustaleniami, poniżej zamieszczamy do pobrania prezentację ze spotkania:

POBIERZ PREZENTACJĘ ZE SPOTKANIA

 

Wszystkie pytania związane z Projektem można zgłaszać osobiście w sekretariacie szkoły, lub za pośrednictwem maila: promocja@izba.krakow.pl.

Na pytania będziemy odpowiadać stopniowo w specjalnie utworzonym dziale: PO WER PYTANIA I ODPOWIEDZI – przed zadaniem pytania prosimy o sprawdzenie w tym dziale, czy przypadkiem pytanie się już nie pojawiło.
Współpracujemy z: