ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > PRACA DLA NAUCZYCIELA

PRACA DLA NAUCZYCIELA

Zapraszamy nauczycieli do składania aplikacji:

Niesamorządowa Szkoła Publiczna, ponadpodstawowa : Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie zaprasza nauczycieli do składania ofert pracy na rok szkolny 2022/2023.
Prowadzimy nabór na stanowiska nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych od roku szkolnego 2022/2023 dla przedmiotu
  • Chemia (12-14 godzin).
Nasza Szkoła jest prężnie rozwijającą się placówką ponadpodstawową, w której kształcimy młodzież zarówno w Technikum jak i Szkole Branżowej I Stopnia. Oferujemy:
– 18 godzinny tydzień pracy dydaktycznej;
– umowę o pracę zawartą na podstawie Kodeksu Pracy;
– atrakcyjne warunki pracy składające się z: wynagrodzenia zasadniczego, dodatków i premii.
Do pracy zachęcamy przede wszystkim osoby młode po studiach kierunkowych, rozpoczynających swoją przygodę w zawodzie nauczyciela. Nasza Szkoła stwarza doskonałe warunki do zdobycia doświadczenia w zgranym zespole. Co więcej – stawki wynagradzania określone w tabeli Regulaminu Wynagrodzenia są wyższe niż te określone w Karcie Nauczyciela, co zapewnia godne warunki pracy i płacy już od początku kariery.
Prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@izba.krakow.pl z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W.Współpracujemy z: