ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Projekty > PO WER 2018 > Projekt PO WER „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość!”.

Projekt PO WER „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość!”.

W maju uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie PO WER „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość!”. Projekt realizowała Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości we współpracy z partnerem czeskim, którym  była Střední škola polytechnická w Brnie. Uczestnicy mieli możliwość zdobycia  nowych umiejętności i praktycznej wiedzy z zakresu wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i technologii w swojej specjalności na rynku czeskim. Uczniowie wrócili bogatsi o nowe doświadczenia, przede wszystkim praktyczne umiejętności językowe, niezbędne w ich przyszłej pracy zawodowej. Wyjazd na praktyki zawodowe to nie tylko nauka ale również możliwość aktywnego wypoczynku (kajaki, park linowy, aquapark, tor gokartowy) i okazja poznania zabytków, ciekawostek i tajemnic jednego z najpiękniejszych i najstarszych czeskich miast (Twierdza Špilberk, Katedra św. Piotra i Pawła, Katedra św. Jakuba). Sprawozdanie z wyjazdu już wkrótce.

 
Współpracujemy z: