ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FACHOWA OZDOBA – EDYCJA VI!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FACHOWA OZDOBA – EDYCJA VI!

Przedstawiamy wyniki VI edycji konkursu FACHOWA OZDOBA!

W kategorii NAGRODA JURY zwycięzcami są:

1 miejsce – Bartosz Cioch, kl. 2 TLP – za paletę z ozdobami świątecznymi,
2 miejsce – Piotr Dzik, kl. 3 ZBP – za wypiek w kształcie gwiazdy,
3 miejsce – Marta Szpyrka, kl. 7 A, SP Nr 41 – za uszytą maskotkę Ciastka.

Wyróżnienie otrzymuje Amelia Wrona, kl. 3 THP – za choinkę z płatków kosmetycznych.

W kategorii NAGRODA PUBLICZNOŚCI zwycięzcami są:

1 miejsce – Bartosz Cioch, kl. 2 TLP – z wynikiem 287 lajków (na dzień 22.12.2021 godzinę 12:00),
2 miejsce – Piotr Dzik, kl. 3 ZBP – z wynikiem 211 lajków (na dzień 22.12.2021 godzinę 12:00),
3 miejsce – Joanna Klimczyk, kl. 2 ZSP (choinka z paragonów) – 107 lajków (na dzień 22.12.2021 godzinę 12:00).

W tegorocznej edycji ozdoby uczestników cechowały się kreatywnością, były pracochłonne, nawiązywały tematyką do zawodu i bez wątpienia gratulacje należą się wszystkim uczestnikom – za aktywność, chęć wykonania precyzyjnej pracy, która będzie cieszyć oko i budzić podziw wśród oglądających. Jesteśmy pod wrażeniem!

Praca nagrodzona 1 miejscem wyróżniała się zarówno w wyniku głosowania członków Jury, jak i publiczności. Oto opis jej twórcy: 
„Nawiązując do mojego kierunku zawodowego technik logistyk, wykonałem pracę na palecie, czyli najpopularniejszej formie transportowania dóbr. Umieściłem na niej opakowania symbolizujące towar przewożony na palecie. Zrobiłem je z opakowań po suplementach i estetycznie okleiłem szarym papierem na wzór kartonów. Obwiązane są sznurkiem – jak świąteczne prezenty. Obok tego już typowo akcent świąteczny, czyli renifer zrobiony z drewna i gałązek, sanie, żywa choinka oświetlona ledami oraz kwiat gwiazdy betlejemskiej w doniczce ze Świętym Mikołajem. Oprócz tego zamieściłem kilka drobnych ozdób związanych z Bożym Narodzeniem, by dopełnić wolne miejsca. Ledy włącza się pod paletą w miejscu choinki przyciskiem on-off.”

Zgodnie z Regulaminem, jeśli głosowanie wskazało jednego zwycięzcę w obydwu kategoriach (publiczność i jury), pierwsza nagroda główna trafia do zwycięzcy (1 miejsce – B. Cioch), a druga nagroda główna przypada laureatowi drugiego miejsca (P. Dzik).

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy kreatywności, wysokiego poziomu ozdób i włożonej pracy!

Zapraszamy zwycięzców po odbiór nagród (oraz wszystkich uczestników konkursu) po odbiór upominków i dyplomów od 7 stycznia 2022 r. /można je odebrać podczas wtorkowych dyżurów w szkole w godz. 16:00-18:00/.

Oto wszystkie prace konkursowe:
Współpracujemy z: