ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNA FACHOWA OZDOBA

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNA FACHOWA OZDOBA

Druga edycja konkursu Wielkanocna Fachowa Ozdoba dobiegła końca, ogłaszamy wyniki!

Musimy przyznać, że ocena prac w tym roku nastręczyła nie lada trudności Komisji Konkursowej, liczyły się dosłownie nanopunkty 😉

Komisja wyłoniła więc 1, 2 i 3 miejsce oraz 2 wyróżnienia dla uczestników, którzy otrzymali taką samą ilość punktów. Każdy z uczestników otrzyma dyplom i upominki w postaci gadżetów szkolnych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu. W tym roku udział wzięło wielu uczniów szkół podstawowych, z czego bardzo się cieszymy i zachęcamy do dalszego rozwijania waszych rękodzielniczych talentów, bo pokazaliście, że niewątpliwie takowe posiadacie 🙂

A oto lista zwycięzców II edycji konkursu:

1 miejsceOskar Zamojski, kl. 2 ZAP, za metalową kurę, która zgodnie wszystkich urzekła 😉 Wykonał ją uczeń kształcący się w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowych.

2 miejscePiotr Dzik, kl. 3 ZBP, za własnoręczny wypiek baranka. Uczeń kształci się w zawodzie piekarz.

3 miejsce – ex aequo: Kamila Jania – uczennica kl. 8 Szkoły Podstawowej nr 88 w Krakowie – za urokliwą pisankę z włóczki (doceniliśmy rękodzieło i nawiązanie do zawodu rzemieślniczego tkacz) oraz Joanna Klimczyk, kl. 2 ZSP, kształcąca się w zawodzie sprzedawca, za ujmującą kurkę ze sznurka i paragonów 🙂

 

Wyróżnienia:

Nikola Bogusz i Fabian Sojka – uczniowie kl. 7 ze Szkoły Podstawowej w Płazie, za ich niezwykle precyzyjne i estetyczne baranki wielkanocne z patyczków kosmetycznych.

  

Oskara zapraszamy po odbiór nagrody głównej – głośnika bluetooth JBL GO 3 – do biblioteki szkolnej w godzinach jej otwarcia od 9 maja, uczestników konkursu ze ZSRiP także, natomiast wszystkich pozostałych uczestników spoza naszej Szkoły po odbiór dyplomów i upominków – gadżetów szkolnych, od 10 maja br. do Szkoły przy ul. Rzeźniczej 4 w Krakowie na dyżur wtorkowy w godz.16-18. Bardzo ważne, by zgłosić telefonicznie swoje przybycie (12 421 38 44, wew. 14, 32). Przy okazji będzie można zwiedzić Szkołę i porozmawiać z nauczycielami z naszej placówki.

Jeszcze raz gratulujemy uczestnikom, a poniżej zamieszczamy tegoroczne prace konkursowe:

 
Współpracujemy z: