ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Ślubowanie klas I-szych i wizyta Holendrów:)

Ślubowanie klas I-szych i wizyta Holendrów:)

W dniu 29 września odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas I-szych RZSZ MIRiP, grono pedagogiczne pod przewodnictwem dyrektor Elżbiety Kosackiej oraz przedstawiciele MIRiP – zastępca prezesa Tadeusz Dąbrowski, zastępca dyrektora Tomasz Kowalik. Specjalnym gościem wydarzenia byli uczniowie i nauczyciele ze szkoły Sondervick College z Holandii, którzy już po raz trzeci odwiedzili naszą szkołę. Po uroczystości na sali gimnastycznej odbyły się zawody w siatkówkę i piłkę nożną. Na wszystkich uczestników czekał poczęstunek, m.in. pyszny, zdrowy chleb przygotowany przez ucznia klasy 2AR Przemysława Gądka za co serdecznie dziękujemy!
Współpracujemy z: