ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > SPOTKANIA ONLINE Z RODZICAMI / OPIEKUNAMI UCZNIÓW KLAS I-IV

SPOTKANIA ONLINE Z RODZICAMI / OPIEKUNAMI UCZNIÓW KLAS I-IV

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z zawieszeniem zajęć w Szkole i przejściem na naukę zdalną, dnia 19 listopada (czwartek) br. w godzinach: 17:30 – 19:00 będą miały miejsce spotkania online nauczycieli z rodzicami i opiekunami uczniów Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie. Nauczyciele uczący w poszczególnych klasach pozostają do Państwa dyspozycji w wirtualnych pokojach na platformie ZOOM.

W tym tygodniu Wychowawcy poszczególnych klas przekażą Państwu poprzez system Vulcan szczegółowe informacje dotyczące ww. spotkań.
Współpracujemy z: