ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Świąteczna wizyta uczniów u Dyrekcji Szkoły i Prezesa MIRiP

Świąteczna wizyta uczniów u Dyrekcji Szkoły i Prezesa MIRiP

W dniu 21 grudnia 2018 r., nasi uczniowie – Katarzyna Chajduga i Szymon Setkowicz – wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego p. Wojciechem Zgudem i nauczycielem historii p. Rafałem Matusem – odwiedzili Dyrekcję Szkoły – panią Elżbietę Kosacką i Prezesa Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości – pana Janusza Kowalskiego – składając podarunki świąteczne i własnoręcznie wykonane kartki oraz szczere i gorące życzenia Świąteczne Noworoczne.

Następnie udali się na Cmentarz Rakowicki gdzie złożyli wiązankę na mogile, która jest pod opieką Szkoły i MIRiP, a w której to pochowano powstańca listopadowego. To bardzo ważne, aby w święta pamiętać też o osobach, których już z nami nie ma, a w wielkim zabieganiu i pośpiechu znaleźć czas, aby odwiedzić groby bliskich nam osób.
Współpracujemy z: