ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > „ŚWIĘTA NA RZEŹNICZEJ”

„ŚWIĘTA NA RZEŹNICZEJ”

Święta Bożego Narodzenia to czas zadumy i refleksji, zatrzymania się w czasie, aby na chwilę zastanowić się nad tym, co w życiu najważniejsze. Okres przedświąteczny wypełniony jest z radosnym oczekiwaniem, tradycyjnymi spotkaniami przy wspólnym, wigilijnym stole, opłatkiem i kolędowaniem. Bardzo nam brakuje tych spotkań, które tak pięknie wpisały się w tradycję naszej szkoły.
Od lat wspólnie rozpoczynaliśmy  świąteczny czas występami teatru Ulica Rzeźnicza na scenie Targów Bożonarodzeniowych na Rynku i na szkolnej scenie… wspólna Wigilia i śpiewanie kolęd, spotkania opłatkowe w klasach…
W tym szczególnym roku to My – nauczyciele postanowiliśmy zrobić Wam świąteczną niespodziankę i zaprosić do wspólnego kolędowania. Życząc Wam oraz Waszym Rodzinom spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, aby Magia betlejemskiej nocy towarzyszyła Wam każdego dnia nadchodzącego Nowego Roku, zapraszamy do obejrzenia filmu „Święta na Rzeźniczej”.
Współpracujemy z: