ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > KONKURSY Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA TURYSTYKI

KONKURSY Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA TURYSTYKI

27 września to dzień, w którym co roku obchodzony jest Światowy Dzień Turystyki. Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów, a szczególnie klasy turystyczne, do wzięcia udziału w konkursach promujących turystykę poznawczą.
 
1. Konkurs fotograficzny „DOLINKI PODKRAKOWSKIE W OBIEKTYWIE”. Należy wykonać fotografie przedstawiające walory przyrodnicze podkrakowskich dolin.
2. Konkurs na Facebooku „WŁOSKIE MIASTA”. Należy przesłać główne hasło krzyżówki i odpowiedzieć na pytanie.
Hasłami krzyżówki będą nazwy włoskich miast, których panoramy będą pojawiały się na stronie szkolnego Facebooka w dniach 21-23 i 26 września 2022 r. Natomiast krzyżówka oraz pytanie zostanie upublicznione w dniu 27.09.2022r.
Szczegóły w regulaminach konkursów i u organizatorów: Włoskie miasta – regulaminDolinki podkrakowskie – regulamin.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału – nauczyciele przedmiotów turystycznych
 
 
 Współpracujemy z: