ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Terminy matury poprawkowej!

Terminy matury poprawkowej!

Matura poprawkowa terminy:
20 sierpnia – matematyka – aula
20 sierpnia – j. angielski – s.105
20 sierpnia- j. angielski – wydłużony czas- s.104

Matura rozpoczyna się o godzinie 9.00. Bardzo proszę o stawienie się na 1h przed rozpoczęciem egzaminu z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Zdający mogą wnieść na salę jedynie przybory wskazane w Komunikacie OKE oraz butelkę wody.
Warunkiem przystąpienia do egzaminu maturalnego poprawkowego jest złożenie do 11 lipca oświadczenia o zamiarze przystąpienia do w/w egzaminu (załącznik 7a). Przypominam, że do egzaminu maturalnego poprawkowego może przystąpić osoba, która przystąpiła do egzaminu w terminie głównym, ale nie uzyskała wymaganych 30% z jednego z przedmiotów obowiązkowych (j.polski, j. obcy, matematyka).
Współpracujemy z: