W niedzielę, dnia 31 maja 2026 r. uczniowie klas fryzjerskich 1 BF, 2 BF oraz 3 BF uczestniczyli w Gali Baletowej w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie, podczas której wykonywali makijaże dla młodych artystek występujących na scenie. Dzięki zaangażowaniu, kreatywności i profesjonalnemu podejściu uczniów uczestniczki wydarzenia zostały starannie przygotowane do występów, a nasi uczniowie mieli możliwość wykorzystania swoich umiejętności zawodowych w praktyce.
Nad przebiegiem prac czuwały p. Beata Oleś oraz p. Agnieszka Bugiel-Kwaśniewska, nauczycielki przedmiotów fryzjerskich. Wydarzenie swoją obecnością zaszczyciła Pani Anita Dudek-Sas, Wicedyrektor Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.
Udział w Gali Baletowej był dla uczniów cennym doświadczeniem oraz okazją do godnego reprezentowania szkoły poza jej murami.