ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > UCZNIOWIE KLASY 4 TL UHONOROWANI CERTYFIKATAMI AKADEMII MŁODEGO LOGISTYKA

UCZNIOWIE KLASY 4 TL UHONOROWANI CERTYFIKATAMI AKADEMII MŁODEGO LOGISTYKA

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy 4 TL pod opieką p. Agnieszki Kuś wzięli udział w Akademii Młodego Logistyka, projekcie zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

Akademia Młodego Logistyka to cykl spotkań on-line adresowanych do uczniów czwartych klas techników (kształcących się w zawodach technik logistyk i technik spedytor). Celem Akademii jest rozwijanie zainteresowań uczniów i poszerzenie wiedzy logistycznej, w przyjazny sposób przybliżający kształcenie na poziomie akademickim. Autorski program AML obejmuje całoroczny cykl wykładów dotyczących wybranych zagadnień logistyki.

Zakres tegorocznych wykładów:

  1. „Cyfrowa logistyka – co to oznacza” (dr Ireneusz Fechner).
  2. „Wpływ rozwoju standardów GS1 na łańcuchy dostaw” (dr inż. Aleksander Niemczyk, prof. WSL).
  3. „O technice i technologii w logistyce” (mgr Artur Olejniczak, wykładowca WSL).
  4. „Czy e-commerce mogłoby istnieć bez logistyki?” (dr hab. Arkadiusz Kawa, prof. WSL w Poznaniu i UE w Poznaniu).
  5. „Branża TSL w obliczy europejskiej polityki klimatycznej” (dr hab. Maciej Stajniak prof. WSL, Prorektor).
  6. „Siły rządzące łańcuchem dostaw” (dr Ireneusz Fechner).
  7. „Jak mierzyć efektywność procesów logistycznych w łańcuchach dostaw?” (dr hab. inż. Adam Koliński, prof. WSL, Rektor).
  8. „Trendy w handlu detalicznym” (dr Mariusz Szuster).

Cykl 8 wykładów został zakończony testem, do którego dnia 12.05.2025 roku przystąpili uczniowie klasy 4 TL. 23 osoby zaliczyły test i zostały uhonorowane Certyfikatami Akademii Młodego Logistyka, podpisanymi przez Rektora Wyższej Szkoły Logistyki. Gratulujemy!




Współpracujemy z: