W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy 4 TL pod opieką p. Agnieszki Kuś wzięli udział w Akademii Młodego Logistyka, projekcie zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
Akademia Młodego Logistyka to cykl spotkań on-line adresowanych do uczniów czwartych klas techników (kształcących się w zawodach technik logistyk i technik spedytor). Celem Akademii jest rozwijanie zainteresowań uczniów i poszerzenie wiedzy logistycznej, w przyjazny sposób przybliżający kształcenie na poziomie akademickim. Autorski program AML obejmuje całoroczny cykl wykładów dotyczących wybranych zagadnień logistyki.
Zakres tegorocznych wykładów:
Cykl 8 wykładów został zakończony testem, do którego dnia 12.05.2025 roku przystąpili uczniowie klasy 4 TL. 23 osoby zaliczyły test i zostały uhonorowane Certyfikatami Akademii Młodego Logistyka, podpisanymi przez Rektora Wyższej Szkoły Logistyki. Gratulujemy!