ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!🎄☃️

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!🎄☃️

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą inne niż zazwyczaj, co do tego nikt nie ma wątpliwości. Wszystko za sprawą trwającej epidemii koronawirusa, która uniemożliwiła nam tradycyjne wigilijne spotkania klasowe. Nie możemy złożyć sobie osobiście świątecznych życzeń, zaśpiewać razem kolęd, czy uczestniczyć w szkolnych jasełkach.
Jednak nie wszystko stracone. W dobie zdalnego nauczania na zajęciach religii prowadzonych przez panią Kamilę Bielamowicz uczniowie szkoły wykonali prace graficzno-plastyczne wyrażające serdeczne życzenia świąteczne dla całej społeczności szkolnej 😀
By umilić oglądanie nadesłanych prac, oprawy technicznej z podkładem muzycznym podjęła się uczennica klasy 1 THP – Monika Kuczara, której bardzo dziękujemy za zaangażowanie w to piękne dzieło.

 

 

 
Współpracujemy z: