ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Wizyta w Sanktuarium Ecce Homo Świętego Brata Alberta

Wizyta w Sanktuarium Ecce Homo Świętego Brata Alberta

W dniu 01.06.2017 roku uczniowie klasy 1 AR, 1 BR oraz 1 CR pod opieką nauczycieli J. Matykiewicz oraz R. Warchał udali się do Sanktuarium Ecce Homo Świętego Brata Alberta w Krakowie. W sanktuarium uczniowie obejrzeli galerię obrazów Adama Chmielowskiego oraz zwiedzili muzeum. Na terenie obiektu sakralnego uczniowie zapoznali się z historią świętego Brata Alberta oraz mieli okazję uczestniczyć w krótkim świadectwie dotyczącym posługi sióstr Albertynek.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”25″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/mirip2/domains/szkola.izba.krakow.pl/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Współpracujemy z: