ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > XX STYCZNIOWE TARGI SZKÓŁ ZAWODOWYCH W MELIORKU

XX STYCZNIOWE TARGI SZKÓŁ ZAWODOWYCH W MELIORKU

W dniach od 13 stycznia 2022 r. do 28 lutego 2022 r. na stronie internetowej styczniowetargi.zsisim.pl Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9, odbędą się XX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line, impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym.

Najważniejszym celem organizacji tego wydarzenia jest pomoc uczniom klas ósmych szkoły podstawowej w wyborze dalszej drogi edukacyjnej.

W trakcie XX „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku” krakowskie zespoły szkół zawodowych zaprezentują ofertę edukacyjną  na rok szkolny 2022/2023, będziemy tam również i my!

Właściwy wybór szkoły średniej jest jedną z ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z szansy, aby w jednym miejscu i w dowolnym czasie w dniach od 13 stycznia 2022 r. do 28 lutego 2022 r., zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa zawodowego, tak, aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Drodzy Uczniowie, serdecznie zapraszamy i prosimy o upowszechnianie tej informacji wśród Waszych młodszych znajomych poszukujących szkoły 🙂
Współpracujemy z: