ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Zakończenie roku szkolnego 2016/2017…

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017…

 

23 czerwca jest niezwykle ważnym dniem w historii Rzemieślniczej szkoły MIRiP. Choć przed naszymi uczniami jeszcze dwa miesiące do zakończenia praktyk, to już dziś uczniowie naszej pierwszej klasy 3 ZR oficjalnie, w towarzystwie swoich młodszych kolegów pożegnali mury szkoły.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego uczestniczyli przedstawiciele MIRiP: prezes Janusz Kowalski wraz z zastępcą Tadeuszem Dąbrowskim oraz z-ca dyrektora Tomasz Kowalik. Grono pedagogiczne reprezentowali wychowawcy i nauczyciele szkoły pod przewodnictwem dyrektor szkoły Elżbiety Kosackiej.

Pomimo przyjaznej i radosnej atmosfery towarzyszącej spotkaniu, naszła nas też chwila refleksji – w końcu pożegnaliśmy uczniów klasy 3ZR. Jest to szczególna klasa, która pod wychowawstwem nauczyciela geografii Grzegorza Onyszkiewicza jako pierwsza w historii szkoły obdarzyła nas swoim zaufaniem i podjęła naukę, umożliwiając nam utworzenie szkoły. Należy podkreślić ich niezwykły wkład w historię szkoły oraz zaangażowanie jakie włożyli w rozwój szkoły – z tej okazji prezes MIRiP wręczył wszystkim 12 uczniom pamiątkowe statuetki „Dla pierwszych absolwentów RZSZ MIRiP w latach 2014-2017”.

Ponadto, podczas uroczystości Prezes MIRiP wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrody uczniom, którzy wykazali się najlepszymi ocenami, zachowaniem, frekwencją czy też działaniami na rzecz promocji i rozwoju szkoły. Wzorem roku ubiegłego stypendia dla osób, które mają najlepsze oceny zostaną wręczone podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.

Przed naszymi absolwentami jeszcze jedno wyzwanie przed wkroczeniem w dorosłość – Egzamin Czeladniczy zdawany w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte podczas nauki w szkole i pozytywnie zdany egzamin, przyczyni się do dalszych sukcesów zawodowych i prywatnych.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”29″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/mirip2/domains/szkola.izba.krakow.pl/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

 
Współpracujemy z: