ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – POMAGAMY

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – POMAGAMY

W dniach 30.11 – 01.12.2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie uczestniczyli w zbiórce żywności dla osób potrzebujących, prowadzonej przez Bank Żywności. Pomagaliśmy zbierać produkty w kilku sklepach – Auchan M1, Auchan Galeria Bronowice, Lidl ul. Conrada 79. Udało się też znaleźć pełnoletniego koordynatora do zarządzania wolontariuszami w Lidlu.  Mogliśmy wesprzeć akcje dostarczając wolontariuszom żywność w poszczególnych sklepach.

Zbiórka ta przeprowadzana jest od lat. Miedzy innymi w sklepach mogliśmy spotkać naszych znajomych z innych szkół, którzy podobnie jak my, dzielnie spisywali się w roli wolontariuszy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę i zachęcamy do włączenia się w kolejną.

 Szkolne Koło Wolontariatu
Współpracujemy z: