ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > ZMIANA TERMINU SPOTKANIA Z DYREKTORAMI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH❗️

ZMIANA TERMINU SPOTKANIA Z DYREKTORAMI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH❗️

Uprzejmie informujemy, że z powodów epidemiologicznych Spotkanie z Dyrektorami Szkół Podstawowych w Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie, przy ul. Rzeźniczej 4, planowane na 14 grudnia 2021 r., zostało przeniesione na dzień 08 lutego 2022 r. (wtorek). Godzina spotkania podana będzie w późniejszym terminie, a powiadomienia wysłane na adresy e-mail małopolskich szkół.

Ideą spotkań z dyrektorami jest wzmocnienie współpracy w zakresie kształcenia zawodowego oraz przedstawienie działań podjętych przez naszą Szkołę w ubiegłym i obecnym roku szkolnym oraz planów na Rok Szkolny 2022/2023, tak aby kadra dyrektorska i nauczycielska szkół podstawowych służyła radą i zachęcała młodych ludzi, często niezdecydowanych, co do wyboru dalszej ścieżki swojej edukacji.
Współpracujemy z: