ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Oferty pracy > OFERTA PRACY: KRAWCOWA

OFERTA PRACY: KRAWCOWA

KRAWCOWA DO PUNKTU OBSŁUGI
Miejsce pracy: PERS Pralnia ekologiczna – NIEPOŁOMICE

Jesteśmy firmą, która od 20 lat z sukcesami zajmuje się poprawkami krawieckimi dla swoich klientów. Punkt jest na rynku już od 7 lat i ma wypracowaną bazę klientów. Osoba podejmująca pracę od razu może liczyć na prowizje.

OBOWIĄZKI:

·     obsługa maszyny do szycia:
* zwężanie, skracanie różnych części garderoby
* wszywanie zamków
·     obsługa klientów pralni : przyjmowanie i wydawanie odzieży oraz dywanów
·     sprzedaż usług dodatkowych
·     obsługa terminala i kasy fiskalnej

OFERUJEMY:

·     pracę na ½ etatu w oparciu o umowę o pracę
·     pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
·     atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o podstawę i prowizje)
·     pracę w miłym i elastycznym zespole
·     szkolenie

WYMAGAMY:

·     doświadczenia w szyciu
·     miele widziane umiejętności sprzedażowe, które dodatkowo będą premiowane
·     dobrej organizacji pracy
·     kultury osobistej i komunikatywności
·     dbałości o detale

Jeżeli oferta pracy jest dla Ciebie interesująca zadzwoń 535 906 518 lub wyślij wiadomość e-mail: rekrutacja@pralniapers.pl, porozmawiamy o szczegółach i umówimy się na spotkanie.