ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > „POSTAW NA RZEMIOSŁO” – WYBIERZ ZAWÓD FRYZJER

„POSTAW NA RZEMIOSŁO” – WYBIERZ ZAWÓD FRYZJER

Zawód FRYZJER – aby go wykonywać, zapisz się do Szkoły Branżowej I stopnia i uzyskaj po trzech latach dyplom zawodowy. Nauka (przedmioty ogólnokształcące i zawodowe) odbywa się w szkole przy ul. Rzeźniczej 4 w Krakowie, a praktyki realizujesz w salonie fryzjerskim.

Wybierz szkołę, w której zdobędziesz fach w krótkim czasie!

A oto efekt owocnej współpracy z Fundacją Promocji Nowej Huty! Jej członkowie biorą udział w ogólnopolskiej akcji #wspierambeauty – dzięki ich zaufaniu i zaangażowaniu powstał film stworzony przez Fundację, promujący naukę zawodu FRYZJER w naszej szkole!
Współpracujemy z: