ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Oferty pracy > OFERTA PRACY: MONTER/ ŚLUSARZ

OFERTA PRACY: MONTER/ ŚLUSARZ

Metal Service sp. z o.o.
Oferta pracy dla zawodu: MONTER / ŚLUSARZ

O FIRMIE:
Firma Metal Service jest wiodącym na rynkach Unii Europejskiej, a także aktywnie obecnym w Polsce przedsiębiorstwem specjalizującym się w remontach kotłów parowych i wodnych oraz armatury wysoko i niskoprężnej o szerokim zastosowaniu w różnych gałęziach przemysłu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowiskach:
MONTER
ŚLUSARZ

OFERUJEMY:
1)      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
2)      Praca na kontraktach zagranicznych w Niemczech
3)      Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa w EUR
4)      Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

OCZEKIWANIA:
1) Motywacja do pracy
2) Umiejętność posługiwania się szlifierką kątową

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:  604-494-923 lub mailowy: kadry@metalservice.info.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z klauzula:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszlych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Współpracujemy z: