ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Oferty pracy > OFERTA PRACY: MONTER

OFERTA PRACY: MONTER

Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe MEGA-REM Spółka z o.o.

31-587 Kraków ul. Ciepłownicza 1

Wykonuje od 1992 roku usługi na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej.
Spółka specjalizuje się w:

  • Wykonawstwie usług remontowych, modernizacyjnych i montażowych urządzeń energetycznych i przemysłowych,
  • Wykonawstwie usług remontowych, modernizacyjnych i montażowych urządzeń elektrycznych, elektroenergetycznych, układów automatyki, sterowania zabezpieczeń,
  • Usługach serwisowych instalacji wentylacji, klimatyzacji i systemów cieplnych,
  • Usługach diagnostycznych,
  • Usługach remontowych i serwisowych urządzeń dźwigowych.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Monter

Miejsce pracy: Kraków- Skawina

Główne zadania na stanowisku

  • Remonty bieżące, kapitalne, usuwanie awarii urządzeń, montaż i demontaż urządzeń, prace ślusarskie

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe niekoniecznie kierunkowe
  • Dobry stan zdrowia, zdolność pracy na wysokości
  • Przestrzeganie norm BHP
  • Dyspozycyjność na krótkoterminowe wyjazdy służbowe
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne
  • Mile widziani absolwenci

 Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Więcej informacji o nas na: www.mega-rem.com.pl

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@mega-rem.com.pl

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.