ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Oferty pracy > OFERTA PRACY: POKOJÓWKA (CRACOVIA TRAINING CENTER)

OFERTA PRACY: POKOJÓWKA (CRACOVIA TRAINING CENTER)

Oferta pracy dla: Pokojówka (Cracovia Training Center)

MKS Cracovia jest najstarszym klubem sportowym w Polsce. Do dziś zrzesza miłośników piłki nożnej i hokeja, a swoim zawodnikom oferuje jak najlepsze warunki do treningów. Od 2021 roku w Rącznej (gm. Liszki, woj. małopolskie) działa Cracovia Training Center – nowoczesna baza treningowa wyposażona nie tylko w infrastrukturę sportową, ale również hotel i restaurację.

Do pracy w części hotelowej na stanowisko pokojowej poszukujemy osoby odpowiedzialnej, skrupulatnej, z pozytywnym nastawieniem do ludzi.

Nasze wymagania:
• odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• otwartość na ludzi, komunikatywność
• samodzielność i dobra organizacja pracy
• dyspozycyjność – praca zmianowa oraz w weekendy
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Twój zakres obowiązków:
• przygotowywanie pokoi hotelowych na przyjazd gości
• utrzymywanie w należytej czystości pokoi hotelowych, łazienek i ich wyposażenia
oraz pozostałych przestrzeni znajdujących się w strefie hotelowej
• współpraca z pozostałymi pracownikami hotelu zaangażowanymi w obsługę
zorganizowanych grup

To oferujemy:
• praca w systemie zmianowym
• elastyczny czas pracy – możliwość dopasowania do własnych potrzeb
• umowa zlecenie z perspektywą długoterminowego zatrudnienia po wysokim sezonie
• szkolenie przed podjęciem pracy