Start > Aktualności > Oferty pracy > OFERTA PRACY: POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO – ZBROJENIE AUT

OFERTA PRACY: POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO – ZBROJENIE AUT

AAColor
Oferta pracy dla zawodu: Pomocnik blacharza samochodowego – zbrojenie aut

Pracuj ze Stevenem Seagal’em polskiego blacharstwa! Realizuj projekty o milionowych zasięgach w social media!

W związku z rozwojem firmy, AAColor – jeden z najlepszych i najbardziej znanych warsztatów blacharsko-lakierniczych w Małopolsce, poszukuje specjalistów ds. odbudowy nadwozi samochodów.

Miejsce pracy:
– warsztat AAColor (Polanka 314, woj. Małopolskie)

Zakres obowiązków:
– zbrojenie samochodów różnych marek po naprawach blacharsko-lakierniczych: montaż i demontaż podzespołów nadwozia oraz podwozia
– szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie nadwozi
– przygotowanie do lakierowania

Rodzaj pracy: PEŁNY ETAT

Wynagrodzenie – do ustalenia na spotkaniu rekrutacyjnym)

Wymagania:
– komunikatywność
– otwartość na nowe wyzwania
– dokładność i sumienność w pracy
– mile widziane doświadczenie w odbudowie samochodów

Zapewniamy:
– najnowocześniejsze narzędzia i techniki pracy + szkolenie
– niebanalne i rozpoznawalne projekty (zasięgi social media)
– wyjątkową atmosferę i kulturę pracy

Zajmujemy się autami krajowymi – osobowymi i dostawczymi po szkodach komunikacyjnych (OC / AC), a także samochodami importowanymi (USA, Kanada, Niemcy). Nie straszne nam żadne naprawy czy PROJEKTY! Życzenie klienta jest dla nas wyzwaniem, nie problemem!

ZAWSZE dowozimy efekty! Efektami naszej pracy dzielimy się w social media, m.in. na kanałach YouTube MK4Garage, AutoDiscover, Global Motors, AAColor… Wejdź na YouTube – wpisz w przeglądarkę „AAColor” by zobaczyć JAK PRACUJEMY! A potem DOŁĄCZ DO NAS!

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt:
kontakt(małpa)aacolor.pl