ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Oferty pracy > OFERTA PRACY: TECHNIK ELEKTRYK/ ELEKTRONIK

OFERTA PRACY: TECHNIK ELEKTRYK/ ELEKTRONIK

Founded in 1969 as SEG in Krefeld, Germany – grown under Woodward for more than 10 years – ConverterTec is a global specialist in electric power conversion. Since 1995, first variable-speed Concycle® generators and power conversion technology is being used in marine applications, Uninterruptible Power Supply as well as in upcoming wind and solar/PV applications.
As of today, we are looking to a legacy of more than 23,000 converter systems in on- and offshore applications, shipped to 47 different countries worldwide, which correspond to more than 45GW.
Our R&D centers in Kempen, Krakow and Sofia as well as our global service hubs support our global customer base on all continents.

W Brzegach szukamy osoby na stanowisko
Technik Elektryk/Elektronik

Twoje Zadania:

  • Testowanie szaf elektrycznych zgodnie z pisemnymi procedurami na poziomie podstawowym
  • Rozwiązywanie problemów wynikających z błędnego działania szaf sterowniczych
  • Wspieranie tworzenia dokumentacji zgodnie z wymogami pisemnych procedur
  • Współpraca z działem inżynieryjnym w celu opracowania i ulepszenia specyfikacji technicznej
  • Montaż elementów sterujących i/lub szafy
  • Wykonywanie testów jakości zgodnie z wymaganiami
  • Wykonywanie raportów i transakcji niezgodności

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość teorii elektrycznej/elektronicznej
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej (schematy, rysunki mechaniczne, zestawienia materiałów)
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność przestrzegania szczegółowych instrukcji
  • Umiejętność montażu komponentów elektrycznych przy użyciu podstawowych narzędzi
  • Podstawowa umiejętność rozwiązywania problemów
  • Podstawowe umiejętności komunikacji pisemnej/werbalnej
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Co oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w ciekawej branży
  • Praca dla biznesu tworzącego technologie energii odnawialnej
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na stale rosnącym rynku
  • Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowej organizacji
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka zdrowotna świadczona przez Luxmed/SALTUS TUW
  • Platforma Mybenefit, w tym dostęp Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Siedziba firmy w dogodnej lokalizacji

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta pracy, skontaktuj się z nami.

Contact person:   Julia Korta
E-mail:                 hrpoland@convertertec.com