ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Projekty > PO WER 2018 > Projektowa lekcja pokazowa

Projektowa lekcja pokazowa

Na zajęciach p. Natalii Jagły odbyła się lekcja pokazowa, dotycząca projektu „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość. Staże dla 33 uczniów w przedsiębiorstwach w Czechach”. Projekt „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” jest realizowany ze środków PO WER na zasadach programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie (numer projektu 2017-1-PL01-KA102-037261).

Uczestniczki mobilności z gr. II, opowiedziały o projekcie, zaprezentowały nabyte umiejętności i efekt swojej pracy na praktykach – stworzonego przez siebie podczas projektu wyjazdu dla grupy polskich uczniów związany ze zwiedzaniem Brna.

Uczniowie mieli również okazję obejrzeć film z projektu i zapoznać się z ulotkami informacyjnymi dot. mobilności w czeskim Brnie.
Współpracujemy z: