ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Projekty > PO WER 2018 > Uczeń-Instalator 2018!

Uczeń-Instalator 2018!

Damian Grzegórzkiewicz i Rafał Przetocki reprezentowali szkołę na międzynarodowym konkursie „Uczeń – Instalator 2018” w Brnie zajmując w kategorii drużynowej III miejsce!!! GRATULUJEMY!!!

Konkurs odbywał się w dniach 24-27 kwietnia w Střední škola polytechnická w Brnie. Nasi uczniowie przebywali tam pod opieką Grzegorza Onyszkiewicza. Udział w Konkursie wpisał się już w tradycję naszej szkoły – już po raz drugi uczniowie uczestniczą w tym przedsięwzięciu. Jest to ważny elementem współpracy naszej szkoły ze szkołą w Brnie. Szkoła z Brna jest Partnerem w projekcie: „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość!”, dzięki któremu już za niecałe 3 tygodnie 17 uczniów wyjedzie na dwutygodniowe praktyki do Brna. Konkurs też był okazją do konsultacji w ostatnich przygotowaniach do mobilności, dlatego do naszej delegacji dołączył również z-ca dyrektora MIRiP Tomasz Kowalik.
Współpracujemy z: