Start > Aktualności > Aktualności > AMELIA KAWA – NASZA REPREZENTANTKA PODCZAS WIGILII SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH

AMELIA KAWA – NASZA REPREZENTANTKA PODCZAS WIGILII SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH

Z przyjemnością informujemy, że Amelia Kawa z klasy 3 TEP, jedna z wiceprzewodniczących  SU, godnie reprezentowała naszą Szkołę podczas Wigilii Samorządów Uczniowskich. Uroczystość została zorganizowana przez Młodzieżową Radę Krakowa i miała miejsce w Urzędzie Miasta. W spotkaniu z młodzieżą uczestniczyli Pani wiceprezydent Anna Korfel-Jasińska oraz Dominik Jaśkowiec, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa.
Przedstawiciele samorządów, mogli również wysłuchać ciekawego wykładu pana Michała Kozioła, który opowiadał o krakowskich zwyczajach i tradycjach świątecznych. Na wszystkich obecnych czekał smaczny poczęstunek.