Start > Aktualności > Aktualności > I PIKNIK RZEMIEŚLNICZY – 30 MAJA 2019 R. – ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY! MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA!

30 maja 2019 r. w naszej szkole odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego zaprosimy uczniów ósmych klas szkół podstawowych i trzecich gimnazjalnych, oraz ich rodziców i opiekunów, do zapoznania się z poszczególnymi zawodami, branżami i ciekawymi osobami z naszej placówki, a to wszystko w ramach I Pikniku Rzemieślniczego. Atrakcją będzie także gra terenowa i quiz o szkole. Nie zabraknie też smakołyków. Nie masz planów na czwartek? Wahasz się, jaki zawód wybrać? Odwiedź naszą szkołę przy Rzeźniczej!

Już teraz serdecznie zapraszamy! Organizatorzy / PIKNIK