Start > Aktualności > Aktualności > II miejsce naszych uczniów w Rajdzie Krynica!!!

II miejsce naszych uczniów w Rajdzie Krynica!!!

Dnia 7 czerwca 2017 r. w Krynicy na trasie ul. Szkolna – Krzyżowa – Przełęcz Krzyżowa – Bukówki – Jaworzynka – Kopciowa (ok. 8,5 km/3 godz.), odbył się IX Rajd Młodzieży o Puchar Prezesa Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Tegorocznym zwycięzcą Rajdu została drużyna Zasadniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Św. Józefa w Limanowej. Tuż za nią, na II miejscu uplasowała się drużyna uczniów z naszej szkoły, którym serdecznie gratulujemy!

Każdego roku impreza cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem zaprzyjaźnionych szkół. W tegorocznym Rajdzie udział wzięły następujące szkoły:

• ZSZ im. św. Józefa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu,

• ZSZ Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości im. J. Kilińskiego w Gorlicach,

• ZSZ Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. św. Józefa w Limanowej,

• ZSZ Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem,

• ZSZ Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu,

• Rzemieślnicza ZSZ Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz

• Rzemieślnicza ZSZ im. Bł. K. Kózkówny w Pilźnie.

Jak co roku każda drużyna oprócz pokonania wyznaczonej trasy, wzięła udział w konkursie krajoznawczym, w którym należało wykazać się znajomością Beskidu Sądeckiego.

Odbyły się również zawodowy sportowe tj. skakanie w workach, przeciąganie liny, kręcenie kołem hula hop oraz latające gąbki.

Rajd zakończył się biesiadą przy ognisku, degustacją pieczonych kiełbasek oraz góralskiego bigosu.