Start > Aktualności > Aktualności > MUSICAL „HEJT MADE” w ICE KRAKÓW

MUSICAL „HEJT MADE” w ICE KRAKÓW

08 marca 2019 roku uczniowie klas 1 TL, 2 A i  3TT mięli przyjemność oglądnąć i wysłuchać w krakowskim Centrum Kongresowym multimedialny musical HEJT MADE w wykonaniu wokalistek zespołu DECYBELE.
Musical w lekki i bezpretensjonalny sposób zaprezentował uzależnienie młodych ludzi od Internetu i mediów społecznościowych. Ukazał pułapki wirtualnego świata związanego z zanikiem międzyludzkich więzi i samotnością współczesnego człowieka skazanego na społeczny ostracyzm.
Przesłanie płynące z zaprezentowanych treści zmusiło nas do refleksji i samooceny w kontekście poruszonych problemów.
Zachwyciły również przepiękne teksty piosenek, które zostały wykonane na żywo w niebanalnych i wielogłosowych aranżacjach, ponadto świetna choreografia, wspaniała energetyczna muzyka i wyjątkowe wykorzystanie efektów świetlnych.

Podziwialiśmy także niesamowitą elegancję architektoniczną CK – nowoczesna kolorystyka i kształt wnętrza budowli zachwyciły minimalizmem i funkcjonalnością. Większość z nas po raz pierwszy mogła zobaczyć to piękne wnętrze.

Dochód z koncertu przeznaczony został na cel charytatywny na rzecz krakowskiej kardiologii i onkologii. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć maleńką cząsteczkę na ten wzniosły cel.