Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
Start > Aktualności > ORA ET LABORA, CZYLI DZIĘKCZYNNA PIELGRZYMKA DO KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

ORA ET LABORA, CZYLI DZIĘKCZYNNA PIELGRZYMKA DO KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

W dniu 7 września 2019 r. polskie izby rzemieślnicze spotkały się na XIV Pielgrzymce Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości reprezentował Prezes Janusz Kowalski, Pan Tadeusz Dąbrowski, Pan Grzegorz Mielnicki oraz ich współpracownicy. W uroczystościach uczestniczyli także Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz delegacja uczniów z tejże placówki wraz z pocztem sztandarowym.

Po Mszy świętej, która została odprawiona w Bazylice przez ks. infułata Dariusza Rasia w intencji rzemieślników i przedsiębiorców oraz ich rodzin, zaproszeni goście uczestniczyli w pikniku na terenie sanktuarium.

Szczegółowa relacja pod adresem:

http://izba.krakow.pl/item/499-xiv-ogolnopolska-pielgrzymka-rzemiosla-i-przedsiebiorczosci-do-kalwarii-zebrzydowskiej

 
Współpracujemy z: