Start > Aktualności > Aktualności > „PROJEKT Z ZUS” – Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

„PROJEKT Z ZUS” – Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Zapraszamy uczniów klasy drugiej, trzeciej, czwartej Publicznego Technikum Rzemiosła i Przedsiębiorczości  do udziału w Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Konkurs ten jest dla uczniów okazją sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Etap szkolny  27 XI 2018 roku. Więcej informacji (materiały, dokładny zakres tematyczny) wkrótce.

Zapraszam również do udziału w V edycji „Lekcje z ZUS”.

Dzięki takim formom kontaktu z ZUS łatwiej przyswoić wiedzę o ubezpieczeniach społecznych, niezbędną przy podejmowaniu decyzji, zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym.

Zgłoszenia do udziału w olimpiadzie u p. Anny Kordzikowskiej.