Start > Aktualności > Aktualności > „ULICA WIELKIEJ KOLĘDY” – spektakl Teatru „Ulica Rzeźnicza”

„ULICA WIELKIEJ KOLĘDY” – spektakl Teatru „Ulica Rzeźnicza”

14 grudzień 2019 – godz. 17.15 oraz 15 grudzień 2019 – godz. 17.00, Rynek Główny w Krakowie.

Jak co roku Teatr „Ulica Rzeźnicza” wprowadził mieszkańców Krakowa oraz turystów odwiedzających nasze miasto w świąteczny klimat.

Uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP pod przewodnictwem Pani Barbary Piotrowskiej zaprezentowali spektakl „Ulica Wielkiej Kolędy”.

Przed spektaklem Janusz Kowalski, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości przekazał dla trzech uczniów naszej szkoły czeki na paczki świąteczne. Korzystając z okazji złożył widzom zebranym przed scena serdeczne życzenia świąteczne.