Start > Aktualności > Aktualności > Uwaga! Dodatkowy tydzień rekrutacji uzupełniającej do Brna!

Uwaga! Dodatkowy tydzień rekrutacji uzupełniającej do Brna!

UWAGA! Przedłużamy termin składania wniosków do udziału w projekcie PO WER – Czechy – GR. II.
Wnioski możecie składać jeszcze do przyszłego wtorku – 26 lutego 2019 (włącznie), tydzień uzupełniający obejmuje zmianę na korzyść uczniów klas pierwszych, którzy również mogą wziąć udział w projekcie!!!

Złożone do tej pory wnioski pierwszoklasistów, wezmą udział w rekrutacji.

Zgłoszenia udziału w Projekcie dokonujecie poprzez wypełnienie (elektronicznie), wydrukowanie, podpisanie, przedłożenie wychowawcy i pedagogowi szkolnemu w celu uzyskania opinii i podpisów oraz złożenie w Sekretariacie Szkoły FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.
Po zakwalifikowaniu do Projektu obowiązkowy udział w kursie przygotowawczym przed wyjazdem (językowym, kulturowym, który będzie odbywał się na terenie Szkoły).
W projekcie nie mogą brać udziału osoby, które uczestniczyły w wyjeździe do Brna w 2018 r.