Start > Aktualności > Aktualności > Zakonczenie roku szkolnego 2015/2016

Zakonczenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w RZSZ MIRiP.

Rok szkolny dobiegł końca. Z tej okazji zorganizowane zostało uroczyste zakończenie roku. W uroczystości brał udział z-ca dyrektora MIRiP Tomasz Kowalik.

W uroczystości , zorganizowanej w auli szkoły przy ul. Rzeźniczej 4 brali udział dyrektor RZSZ MIRiP Elżbieta Kosacka, uczniowie i całe grono pedagogiczne. Na początku uroczystości wyróżniono uczniów, za wzorową postawę, dbardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe wręczając im pamiątkowe książki i dyplomy. Szczególne gratulacje zostały przekazane dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce:

Adam Garnidis (1AR)
Damian Grzegórzkiewicz (1BR)
Klaudia Kubiś (2ZR)

Następnie wszyscy uczniowie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2015/2016 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania.

[huge_it_gallery id=”22″]