Start > Aktualności > Aktualności > Zapraszamy do zgłaszania się do Międzyklasowej Ligi Szkolnej!

Zapraszamy do zgłaszania się do Międzyklasowej Ligi Szkolnej!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Międzyklasowej Lidze Szkolnej!

Co to takiego? To rozgrywki piłki nożnej halowej, oparte na zasadach Ekstraklasy, w których udział biorą 6 – 8 osobowe składy z każdej klasy, a więc dany skład reprezentuje daną klasę. Zgłoszenia przyjmujemy do końca września 30.09 u Pana Wojciecha Zguda – nauczyciela Wychowania Fizycznego, w rozgrywkach oczywiście udział mogą brać też dziewczyny   Szczegółowe zasady uczestnictwa, regulamin rozgrywek dostępny jest u organizatora.

P.S. Przed rozpoczęciem ligi w Auli nastąpi spotkanie kapitanów poszczególnych drużyn, na którym przedstawione zostaną szczegóły. Nie czekaj, zgłoś ekipę i ciesz się tytułem Mistrza Szkoły, Puchar czeka !!!