Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
Start > Aktualności > Zapraszamy na spektakle!

Zapraszamy na spektakle!

  • BIESIADA ZA ZDROWIE PAŃ!

Serdecznie zapraszamy na świętowanie Dnia Kobiet razem ze znakomitymi artystami!

Wystąpią:  Katarzyna Jamróz , Beata Rybotycka, Elżbieta Zającówna ,Władysław Grzywna, Krzysztof Piasecki, Rudi Schubert, Jacek Wójcicki, Kwartet Rampa, Orkiestra pod Dyrekcją Zbigniewa Górnego

8 marca 2019 można spędzić uroczy Dzień Kobiet w Centrum Kongresowym ICE
Gwiazdy, muzyka, śpiew.

Koncert zapewni nie tylko radość z uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym, miło spędzonego czasu ale także satysfakcję z przekazanej pomocy – całkowity dochód z biletów przeznaczony jest na cele statutowe Stowarzyszenia KKZR. Warto pomagać 🙂

Co: Biesiada za zdrowie Pań
Kiedy:
08 marca 2019 – godz.: 18:30
Gdzie: Centrum Kongresowa
ICE Kraków – Duża Sala (S1)
Bilety (cegiełki): 100, 80, 50 zł

  • SPEKTAKL MUZYCZNY Hejt MADE

Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić na spektakl muzyczny Hejt MADE (na występach gościnnych w Krakowie).

HEJT MADE to spektakl muzyczny dla młodzieży i o młodzieży. O dojmującej samotności pomimo kilkuset znajomych na Facebooku, o niezrozumieniu i porzuceniu przez dorosłych zajętych sobą lub zarabianiem pieniędzy, o powierzchowności wirtualnych kontaktów i braku umiejętności rozmowy i nawiązania głębokich relacji, o głodzie i potrzebie miłości

Przygotowany przez artystów kultowego musicalu Metro, doświadczonych kompozytorów, wokalistów, pedagogów i trenerów wokalnych (m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jak Oni Śpiewają, czy The Voice Of Poland), aktorów warszawskich teatrów muzycznych RomaBuffo, Agnieszkę Piotrowską-HajdukPiotra Hajduka wraz z Zespołem Wokalnym „DECYBELE” musical Hejt MADE, w lekki i bezpretensjonalny sposób porusza problem uzależnienia młodych ludzi od Internetu i mediów społecznościowych,  pułapek wirtualnego świata, zaniku więzi międzyludzkich, budowania relacji, samotności…

Dzięki poruszanej problematyce spektakl świetnie wpisuje się w szkolne programy wychowawcze, program profilaktyczny, może też być punktem wyjścia i doskonałym materiałem do wykorzystania na godzinach wychowawczych czy zebraniach z rodzicami. 

Dodatkowym atutem spektaklu są autorskie piosenki w niebanalnych,  wielogłosowych aranżacjach, wykonane na żywo przez 13 nastolatek, świetna choreografia i ruch sceniczny, wyraziste bohaterki, wspaniała, energetyczna muzyka.

Co: Hejt MADE – spektakl muzyczny w wykonaniu zespołu wokalnego DECYBELE
Kiedy:
08 marca 2019 – godz.: 11:30 oraz 14:30
Gdzie:
Centrum Kongresowa ICE Kraków – Sala Teatralna (S2)
Bilety (cegiełki): 28, 25, 18 zł

Całkowity dochód z biletów z obu spektakli będzie przeznaczony na działalność Krakowskiego Komitetu Zwalczania Raka.

Bilety na oba spektakle do nabycia:
– InfoKraków: ul. Św. Jana 2 – tel. 12 354 27 25 (PN-ND 9-19)
– InfoKraków: Plac Wszystkich Świętych 2 – tel. 12 354 27 23 (PN-ND 9-17)
– Filmotechnika: Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka) – tel. 12 421 23 43 (PN-PT 10-18)
– ONLINE: http://www.eventim.pl​
Współpracujemy z: