Start > Aktualności > Aktualności > ZSRIP MIRIP WYBRAŁ SAMORZĄD UCZNIOWSKI

ZSRIP MIRIP WYBRAŁ SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się w dniach 22 i 24 X 2019 r. Były powszechne, bezpośrednie i równe. Do wzięcia udziału w tajnym głosowaniu uprawnieni byli uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie.
Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Katarzyna Chajduga, Paulina Daniewska, Weronika Zając, Adrian Wardęga, Agnieszka Gliszczyńska, Sara Górka, Kinga Gałek, Aleksandra Migas, Patrycja Gabryła oraz pan Wojciech Zgud.

Z urn wyborczych wyciągnięto 571 kart,  z czego kart ważnych było 556, a nieważnych 15.
Komisja Wyborcza po policzeniu wszystkich głosów stwierdziła, że Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020 została Natalia Markowska (257 głosów), natomiast Zastępcami Wincenty Wrześniowski (163 głosy) i Izabela Pytel (136 głosów).

Nad poprawnością głosowania czuwali opiekunowie SU p. Barbara Gawin i p. Wojciech Zgud.