Start > Aktualności > Aktualności > KOLEJNY SUKCES W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ RZEMIEŚLNICZYCH POLSKI POŁUDNIOWEJ

KOLEJNY SUKCES W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ RZEMIEŚLNICZYCH POLSKI POŁUDNIOWEJ

W sobotę 23 marca 2024 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w IX Turnieju Piłki Nożnej Szkół Rzemieślniczych Polski Południowej o puchar Prezesa Izby Rzemieślniczej w Tarnowie.

Po ubiegłorocznym sukcesie i zajęciu pierwszego miejsca, reprezentacja naszej szkoły pojechała na turniej w celu obrony tytułu. W składzie znaleźli się:

-Bazgier Arek
-Brodziak Mateusz
-Katarzyński Dawid
-Gadowski Bartosz
-Bielecki Jakub
-Floriański Norbert
-Jochymek Szymon
-Wyskiel Igor
-Tomana Oskar
-Nowak Kuba (sztab Medyczny)

Drużyna z R4 w meczach grupowych zwyciężyła:

3:0 ze szkołą z Nowego Sącza (bramki: Jochymek, Bazgier, Brodziak)
3:0 ze szkołą z Limanowej (bramki: Jochymek, Jochymek, Bazgier).

W półfinale zmierzyliśmy  się z reprezentacją  szkoły w Tarnowie wygrywając 4:0 (bramki:  Bazgier, Jochymek, Gadowski, Bazgier).

Finałowe spotkanie z zespołem gospodarzy (Szkoła Pilzno) okazało się najcięższa przeprawą.
Zwycięską bramkę na 1:0 zdobył Arek Bazgier !!!

Gratulujemy całej drużynie obrony tytułu w mistrzowskim stylu. Wygrywamy turniej bilansem  11:0, nie tracąc żadnej bramki.

Arek Bazgier powraca do Krakowa z nagrodą zawodnika turnieju, strzelając 5 goli.

Podziękowania dla osób wspierających nasza drużynę na transmisji live 🙂

Szczególne podziękowania dla Wicedyrektora naszej Szkoły, Pana Kazimierza Mastka, za dopingowanie naszej drużynie z trybun hali.

Nauczyciele wychowania fizycznego