Start > Aktualności > Aktualności > 8 WRZEŚNIA – EGZAMIN MATURALNY POPRAWKOWY

8 WRZEŚNIA – EGZAMIN MATURALNY POPRAWKOWY

Drodzy Absolwenci!

Przypominamy, że 8 września 2020 r. (wtorek) o godzinie 14:00 odbędzie się maturalny egzamin poprawkowy. Przy ul. Rzeźniczej z matematyki, a w Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 2 w Krakowie z języka angielskiego.

Prosimy o stawienie się najpóźniej o 13:15 z dowodem tożsamości i wchodzenie do budynku szkoły wejściem bocznym od strony parkingu szkoły (przy sali gimnastycznej).

W związku z COVID-19:

1. Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, nieprzebywająca na kwarantannie.
  2. Do budynku szkoły może wejść jedynie osoba zdająca egzamin maturalny oraz pracownicy szkoły, ewentualnie służby medyczne.
  3. Po wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce w miejscu do tego wyznaczonym.
  4. Nie wolno wnosić na teren szkoły zbędnych rzeczy (książek, maskotek, telefonów itp.).
  5. Każdy zdający korzysta ze swoich przyborów – nie wolno pożyczać przyborów. Pamiętajcie zatem o przyniesieniu swoich przyborów piśmienniczych, linijki, cyrkla, kalkulatora itd. (zgodnie z komunikatem CKE o przyborach).
  6. Szkoła nie zapewnia wody pitnej. Możecie wnieść małą butelkę wody.
  7. W czasie oczekiwania na egzamin należy zachować odstęp od innych osób co najmniej 1,5 m.
  8. Należy mieć zakryty nos i usta. Maseczkę można zdjąć JEDYNIE po zajęciu miejsca w sali egzaminacyjnej. Należy zakrywać usta i nos w przypadku podejścia do zdającego nauczyciela, wyjścia do WC, zakończenia pracy z arkuszem.
  9. Zdający, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką, mogą nosić przyłbicę albo, jeżeli nie mogą korzystać z przyłbicy, przystąpić do egzaminu w odrębnej sali egzaminacyjnej. Proszę o niezwłoczne zgłoszenie takiego faktu do Dyrektora Szkoły.
  10. Sala egzaminacyjna będzie wietrzona co godzinę z zadbaniem o komfort zdających.
  11. Należy unikać tworzenia się grup zdających przed szkołą i przed salą egzaminacyjną przed i po rozpoczęciu egzaminu.
  12. Zdający podpisuje się na liście zdających z wykorzystaniem własnego długopisu.
  13. Losowanie numeru stolików przeprowadza przewodniczący zespołu nadzorującego w obecności zdającego.