ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > AKCJA „COŚ DOBREGO DLA BLIŹNIEGO”

AKCJA „COŚ DOBREGO DLA BLIŹNIEGO”

Kochani, już po raz trzeci zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o zaangażowanie się w akcję „Coś dobrego dla bliźniego”. Szukamy osób, które upieką ciasto i przekażą je na kiermasz, który odbędzie się w auli naszej szkoły w poniedziałek, 18 grudnia, w godzinach 10:00-14:00. Dochód ze sprzedaży ciast będzie przekazany na cel charytatywny. Osoby chętne proszę o deklarację w postaci wpisu na listę, która pojawi się w pokoju nauczycielskim. Liczę na Was i Wasze kulinarne zdolności!
Pamiętajcie, że dobro wraca!
Na szczegółowe pytania odpowiedzi chętnie udzielą p. Kamila Bielamowicz oraz p. Nadia Kolano.
Uczniowie również mogą upiec ciasto, a każdy może zaangażować się w akcję po prostu kupując słodkości.Współpracujemy z: