ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > CHARYTATYWNE CIĘCIE WŁOSÓW, CZYLI AKCJA „O WŁOS OD POMOCY”

CHARYTATYWNE CIĘCIE WŁOSÓW, CZYLI AKCJA „O WŁOS OD POMOCY”

Dnia 14 kwietnia 2023 r. odbyła się kolejna edycja akcji „O Włos od pomocy”. Brały w niej udział uczennice klasy 3 BFS (Weronika Hamera, Izabela Bizowska, Aleksandra Andrzejak, Natalia Poznańska) oraz klasy 2 BF (Nikola Zając, Anna Iskra, Gabriela Barańska, Dominika Wójcik, Sonia Kuszlik, Karina Piwowarczyk). Przyszłe fryzjerki uczestniczyły w akcji pod opieką p. B. Gawin i p. M. Łachety-Kowalskiej. Do udziału w wydarzeniu zachęciła je p. E. Piątkowska, nauczyciel przedmiotów fryzjerskich.
W tym dniu wiele osób zdecydowało się ściąć swoje włosy przeznaczone na peruki dla dzieci chorych na raka.

Wydarzenie zorganizował Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej wraz ze Stowarzyszeniem Mówimy NIEboRAKOWI.

 Współpracujemy z: