ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > „COŚ DOBREGO DLA BLIŹNIEGO”

„COŚ DOBREGO DLA BLIŹNIEGO”

Dnia 15 grudnia 2022 r., w auli szkolnej w godzinach 10:00 do 14:00, odbył się kiermasz ciast i wypieków – w ramach akcji „COŚ DOBREGO DLA BLIŹNIEGO”. Impreza charytatywna cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a była możliwa dzięki licznym ofiarodawcom. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, zarówno Nauczycielom, jak i Uczniom Szkoły. 

Wszystkie przepyszne słodkości, a także domowe kapuśniaczki z barszczykiem na zakwasie, a oprócz tego kartki świąteczne i ozdoby bożonarodzeniowe,  rozeszły się w oszałamiającym tempie! W dniu kiermaszu dało się zebrać pokaźną kwotę, która wesprze naszą Koleżankę, która walczy z chorobą.
Jeszcze raz z serca dziękujemy!❤❤❤ Za dary, miłą atmosferę i wrażliwe serca.
 
p. Kamila Bielamowicz i p. Nadzieja Kolano– Organizatorki akcji
 Współpracujemy z: