Start > Aktualności > Aktualności > DNI LOGISTYKA W ZSRIP MIRIP W KRAKOWIE

DNI LOGISTYKA W ZSRIP MIRIP W KRAKOWIE

W dniach 7-30 kwietnia 2021 r. odbędą się DNI LOGISTYKA online. Konkursy organizowane w ramach tych dni są skierowane do wszystkich uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk, oraz innych, będących sympatykami logistyki. Każdy uczeń może wziąć udział w każdym konkursie.

KONKURENCJE:

I. Konkurs fotograficzny „Logistyka w obiektywie”

Zadanie polega na wykonaniu zdjęcia związanego z dziedziną logistyki. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia – na adres mailowy dziennikitl@gmail.comdo 23 kwietnia 2021 r.
Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie www szkoły.

II. Konkurs z kodami QR

W dniach 07-27.04.2021 r. na szkolnym Facebooku, ok. godziny 19:00, będą pojawiały się posty z pytaniami zapisanymi w kodach QR. Każdy opublikowany post należy polubić. Po sczytaniu kodu uczestnik udziela odpowiedzi, którą warto zapamiętać (można zapisać je sobie codziennie na kartce).

28.04.2021 r. na szkolnym Facebooku zostanie opublikowana krzyżówka. Wpisanie odpowiedzi do krzyżówki (zdobywacie je skanując codziennie kody QR) umożliwi odczytanie tegorocznego hasła Dni Logistyka.

Z uwagi, że czas dla logistyków jest najważniejszy, trzy pierwsze osoby, które odeślą poprawne hasło na adres mailowy dziennikitl@gmail.com,  zostaną nagrodzone oceną celującą z przedmiotu zawodowego oraz pozytywną uwagą z zachowania.

• Aby wziąć udział w konkursie uczestnik musi posiadać własne urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z wbudowanym aparatem oraz oprogramowaniem umożliwiającym skanowanie oraz otwieranie kodów QR (można pobrać bezpłatnie ze sklepu PLAY).

Wszelkich informacji udziela p. Katarzyna Kukuła, nauczyciel przedmiotów logistycznych i biologii w ZSRiP MIRiP w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy!