Start > Aktualności > Aktualności > DYŻURY WTORKOWE DLA KANDYDATÓW DO SZKOŁY

DYŻURY WTORKOWE DLA KANDYDATÓW DO SZKOŁY

Szanowni Państwo, Rodzice, Opiekunowie, Ósmoklasiści i Siódmoklasiści, Kandydaci do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych!

Serdecznie zapraszamy na stacjonarne, popołudniowe dyżury w naszej Szkole, podczas których można spotkać się i porozmawiać z nauczycielami przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych, a w wybrane dni uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach.

Jeśli nie masz możliwości przybycia do naszej placówki w czasie lekcji, pracy, wybierz wtorkowe popołudnie!

każdy wtorek w godzinach 16:00-18:00 będziemy czekać w sali 3 lub 5 (parter) na interesujące się ofertą naszej Szkoły osoby.

Warunek uczestnictwa w spotkaniu:  należy zgłosić swoje przybycie najpóźniej jeden dzień roboczy wcześniej telefonicznie w  sekretariacie szkoły do godziny 15:00 (tel. 12 421 38 44, wew. 14, 32);

Serdecznie zapraszamy!